Nuk raportohet për të lënduar

Nuk raportohet për të lënduar

Policia e Kosovës ka arrestuar sonte një person në Vushtrri, me dyshimin se ka shtënë me armë zjarri.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti ka njoftuar se sonte rreth orës 21:00 është raportuar për të shtëna në Vushtrri.

“Policia ka dal në vendin e ngjarjes, ku ka arrestuar një person të dyshuar, ndërsa si prova materiale ka sekuestruar një armë dhe një gëzhojë, nuk raportohet për të lënduar”, ka thënë Zahiti.