Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

​Theret me thikë një i mitur

1 min read

Një i mitur nga Prizreni ka pësuar lëndime trupore, pasi është therur me thikë nga një tjetër i mitur.

Sipas njoftimit të Policisës, rasti ka ndodhur dje në rrugën “Hoxhë Tasini” në Prizren. I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit, është liruar në procedurë të rregullt.

“Rr. Hoxhë Tasini, Prizren 23.11.2021 – 12:20. Lëndime të lehta trupore ka pësuar viktima mashkull  kosovar (i mitur) pasi i njëjti është therë me thikë nga i dyshuari mashkull  kosovare (i mitur). I dyshuari është arrestuar dhe i njëjti me vendim të prokurorit, pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt”, njofton policia./21Media