Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

​Veliu e Abrashi premtojnë investime në Istog

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Veliu: jam i kënaqur me atë se çfarë dëgjova nga kryetari.-Abrashi: Dy projekte madhore do të fillojnë shumë shpejt

Ministri i Punëve të Brendshme, Agim Veliu dhe ai i Infrastrukturës, Arban Abrashi, vizituan Komunën e Istogut, me ç’rast u njohën me problemet që po e përcjellin këtë komunë. Pas takimit me kryetarin e Komunës, bënë të ditur se kanë bisedur rreth pandemisë Covid-19, administratës publike dhe projekteve infrastrukturore./21Media