Pas humbjes nga Evertoni javën e kaluar, Frankl Lampard kërkon që skuadra e tij, Chelsea, t’iu rikthehet rezultateve pozitive në ndeshjen e sotme kundër Wolverhamptonit.

Ballafaqimi ndërmjet këtyre dy skuadrave zhvillohet me fillim nga ora 19:00 dhe tashmë të dy ekipet i kanë publikuar formacionet zyrtare të cilat duken si më poshtë:

Wolves: Patricio, Sais, Coady, Boly, Marçal, Neves, Dendocker, Semedo, Podence, Silva, Neto

Chelsea: Mendy, James, Zouma, Silva, Chilëel, Kante, Mount, Havertz, Pulisic, Giroud, Werner