Fero me këngë të re

Fero me këngë të re

Reperi i njohur, Fero ka paralajmëruar fansat se ka gati një projekt të ri muzikor të cilin do ta publikojë së shpejti, shkruan rtv21.tv

Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, Fero ka bërë të ditur se kënga e re e tij mbanë titullin “1 e keni” dhe do publikohet me videoklip.

“’Fero 1 e keni’, 10.04 ose pasnesër mund të shihni klipin ora 12 të mesnatës”, ka shkruar reperi poshtë fotografisë së publikuar

 

View this post on Instagram

 

Fero – 1 e keni 10.04 ose masneser muni me pa spotin 12 tnates 🔥🔥🔥

A post shared by FERO (@ferofera) on

Kujtojmë se Fero, në muajin mars ka publikuar albumin e tij  “Self Loyalty” i cili përmbanë 14 këngë. /21Media