Filmat që publiku ka kohë që po i pret

Filmat që publiku ka kohë që po i pret

Duke përfshirë vazhdimin e The Shining, Doctor Sleep, Joker, dhe Paraziti fitues i Palme d’Or, këta janë filmat që nuk duhen humbur këtë muaj, shkruan rtv21.tv.

Parasite

Gemini Man

Joker

The Lighthouse

Zombieland: Double Tap

Mystify: Michael Hutchence

Jojo Rabbit

Terminator: Dark Fate

Maleficent: Mistress of Evil

Doctor Sleep

Këta janë filmat e mirëpritur nga publiku, futini në listën e filmave për t’i shikuar./21Media