Po pëlqehet shumë kënga e Mozzik

Po pëlqehet shumë kënga e Mozzik

“Dhelpër dinake”, kënga më e re e artistit të mirënjohur ferizajas, Mozzik, u mirëprit shumë mirë nga fansat e tij. Ndonëse ka vetëm disa javë që nga publikimi, kënga grumbulloi mbi 10 milionë klikime në YouTube, shkruan rtv21.tv

Për tekstin u përkujdes Mozzik. Për muzikën dhe produksionin Rzon, ndërsa për vizuelizimin Entermedia./21Media