Kështu janë dukur ato dikur

Kështu janë dukur ato dikur

Jeni mësuar që në çdo paraqitje t’i shihni të rregulluar deri në detajin e vogël.  Yjet e skenës i kushtojnë shumë rëndësi dukjes së tyre, dhe kujdesën që çdo herë të duken bukur.

Por, a keni menduar se si janë dukur ato para se të bëhen të famshme.

Shkoni poshtë disa fotografi të artistëve, të cilët tani kanë bërë ndryshime drastike. /21Media 

Dua Lipa 

Bebe Rexha 

Rita Ora

Kylie Minogue

Shakira

Avril Lavigne

Halsey

 Iggy Azalea

Cardi B

Nicki Minaj

Lorde

Post Malone

Lana Del Rey

Ariana Grande

Billie Eilish