Shkurte Fejza befason me dukjen e saj

Shkurte Fejza befason me dukjen e saj

Këngëtarja e muzikës popullore, Shkurte Fejza, nga paraqitjet e saj të fundit duket se po shkon duke u rinuar. Këtë e dëshmon edhe një fotografi e publikuar së fundmi në Facebook. E veshur në pantollona të bardhë e bluzë të së njëjtes ngjyrë, Shkurta ka marrë imazhin e një vajzë të e re. E pa dyshim që kjo fotografi ka tërhequr vëmendjen e ndjekëseve të saj në rrjete sociale, të cilët e kanë komplimentuar, përcjell rtv21.tv

Ndërkohë ajo në profesionin e saj është duke e shijuar suksesin e këngës së re të cilën e ka relaizuar në bashkëpunim me vajzën e saj, Gresa Behlulin. Kënga flet për dashurinë ndërmjet nënës dhe të bijës dhe titullohet “Nëna ime”/21Media