Viktima më e re në moshë, 27 vjeçari nga Kamenica

Viktima më e re në moshë, 27 vjeçari nga Kamenica

16 pacientë me koronavirus kanë ndërruar jetë gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë duke çuar numrin e vdekjeve nga ky virus në 212. U konfirmuan edhe 258 raste të reja dhe 136 të shëruar nga 480 mostra të testuara./21Media