Vesa plotë pozitivitet

Vesa plotë pozitivitet

Këngëtarja e njohur nga Kosova, e cila ka kohë që po jeton në Shqipëri, Vesa Luma ka bërë një falenderim.

Ajo duket se është zgjuar nga gjumi e lumtur dhe plotë pozitivitet, të cilën sikurse edhe herëve të tjera nuk ka ngurruar ta paraqes atë para fansave.

Ajo ka postuar postuar një foto në profilin e saj në Instagram teksa duket mjaft e lumtur dhe energjike, ku edhe ka lënë një mbishkrim falenderues, shkruan rtv21.tv

”Falemderit Zot,prap, per nje dite te bukur..te shendetshme dhe plot pozitivitet”, ka shkruar këngëtarja në Intsagram.

Ndryshe, Vesa Luma ka kohë që nuk ka realizuar ndonjë projekt muzikor, për shkak të përkushtimit rreth familjes./21Media

https://www.instagram.com/p/BSOrWrcD5Rp/