Sot zhvillohen gjysmëfinalet kurse nesër finalet e Kupës së Kosovës në hendboll në të dy konkurrencat

Sot zhvillohen gjysmëfinalet kurse nesër finalet e Kupës së Kosovës në hendboll në të dy konkurrencat

Në Pallatin e Rinisë dhe të Sporteve në Prishtinë kanë filluar ndeshjet gjysmëfinale të Kupës së Kosovës në hendboll.

RTV 21, në kanalin 21 PLUS, do të transmetojë drejtpërdrejt dy ndeshje të ditës së sotme dhe dy finalet finalet që zhvillohen nesër.

Sot zhvillohen 4 ndeshjes në të dy konkurrencat.

Femrat:

Vushtrria – Shqiponja (13.00)

Prishtina – Istogu (15.00 LIVE RTV 21PLUS)

Meshkujt:
Kastrioti – Prishtina (17.00 LIVE RTV 21 PLUS)

Besa Familia – Trepça (19.00 LIVE RTV 21 PLUS)

Kurse nesër do të të zhvillohen finalet të cilat nisin në ora 16:30(Femrat) dhe 19:00(Meshkujt)

Finalet:

Femrat: 16.30 (LIVE RTV 21 PLUS)

Meshkujt: 19.00 (LIVE RTV 21 PLUS)./21Media