"Asaj" mbanë titullin kënga që sonte erdhi premierë

“Asaj” mbanë titullin kënga që sonte erdhi premierë

Elgit Doda ka publikuar këngën dhe videoklipin e tij më të ri .

Kënga titullohet “Asaj” dhe muzika është punuar nga vet këngëtari, shkruan rtv21.tv

Ndryshe, kujtojmë se kënga e fundit nga Elgiti është “Ajo iku” të cilën e solli në bashkëpunim me Alar Band./21Media