Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka njoftuar se në Kosovë janë 2 mijë e 675 raste aktive me koronavirus.

U shënuan edhe 168 raste të reja dhe 157 të shëruar. Në Kosovë u regjistruan edhe 5 viktima nga koronavirusi, teksa numri i të vdekurve ka shkuar në 144./21Media

157 TË SHËRUAR DHE 168 RASTE ME COVID-19!

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Tuesday, July 21, 2020