2 Ton me projekte të reja

2 Ton me projekte të reja

Pas suksesit të këngëve paraprake, rep-artisti i mirënjohur ferizajas, 2 Ton po vjen me një projekt të ri. Edhe këtë herë reperi po vjen me një bashkëpunim, i cili do të publikohet javën e ardhshme.

Kënga titullohet “Wallahi wallahi” dhe vjen në bashkëpunim me Boyat, transmeton rtv21.tv

Kujtojmë se “TT” mban titullin projekti paraprak i rep-artistit 2 Ton, që e solli në bashkëpunim me Tikën. Videoprojekti numëron mbi 3 milionë klikime./21Media