Njëri ndër artistët më të dashur të skenës, 2 Ton, këtë verë ishte shumë i angazhuar me publikimin e projekteve të reja muzikore.

Pavarësisht punës së madhe që bëri, ai nuk e ka në plan të ndalet. Së shpejti pritet edhe një këngë e re nga 2 Ton e këtë lajm e bëri të ditur ai përmes një postimi në Instagram.

Artisti nuk ka preferuar të jep detaje në lidhje me këtë projekt, veç se do publikohet së shpejti.

 

View this post on Instagram

 

Coming soon…. 1 Familje 🔥 #hitmaker 😎

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial) on

 

“Vec Me Ty” titullohet projekti i fundit i artistit, të cilin e publikoi muajin e kaluar dhe deri tani në  Youtube numëron mbi 1 milionë klikime./21Media