"Së shpejti"

“Së shpejti”

Artisti i mirënjohur ferizajas, 2 Ton është në realizim të një projekti të ri muzikor. Kësaj radhe ai po ju befason me një bashkëpunim me një emër të ri, me reperen Tika Behrami.

Lajmin e bëri të ditur vetë artisti përmes llogarisë së tij në Instagram, ku publikoi një video me të dhe e shoqëroi me mbishkrimin “Së shpejti”, transmeton rtv21.tv

 

View this post on Instagram

 

Coming soon…

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial) on

“Gjithë jetën” mban titullin projekti i fundit i tij, që u publikua para një muaji. Ky videoprojekt numëron mbi 6 milionë klikime./21Media