Kënga u shoqërua me videoklip

Kënga u shoqërua me videoklip

Rep-artisti i mirënjohur kosovar, 2 Ton, publikoi këngën e re me titull “CA VA”. Këtë këngë ai e shoqëroi me videoklip, që u realizua nga produksioni Metro Music.

Ndërsa, për tekstin u përkujdes vet artisti, transmeton rtv21.tv

“CA VA” sjellë plotë ritëm në këto ditë verore dhe videoklipi i është përshtatur aq bukur tekstit.

Artisti ka njoftuar muaj më parë se ka gati albumin e ri të tij dhe mbase edhe kjo këngë është pjesë e albumit./21Media