Rep-artisti i mirënjohur ferizajas, 2 Ton sot ka publikuar këngën e re “Kujt i thu”. Kënga është mjaft ritmike dhe erdhi e shoqëruar me një videoklip të veçantë, i realizuar nga produksioni i njohur, XL Films. Kurse për tekstin dhe muzikën u përkujdes vet artisti, shkruan rtv21.tv

Projektet e rep-aristit ferizajas pëlqehen shumë nga publiku, andaj pritet që edhe ky projekt të pritet mirë nga fansat e tij./21Media