Reperi i njohur, 2Ton ka publikuar sot projektin e ri muzikor të titulluar “Tradhtare” në bashkëpunim me artistin Valo93.

Për instrumentalin e “Tradhtare” është përkujdesur producenti Ero, kurse për tekstin dhe vijën melodike reperi 2 Ton.

Miksimin dhe masterizimin e këngës e ka bërë Nego./21Media