2 Ton muajt e fundit ishte shumë i angazhuar me publikimin e projekteve të reja muzikore. Pavarësisht punës së madhe që bëri, ai nuk e ka në plan të ndalet. Së shpejti pritet edhe një këngë e re nga 2 Ton e këtë lajm e bëri të ditur ai përmes një postimi në Instagram.

Artisti ka finalizuar këngën e re “1 Familje” të cilit ia ka bashkëngjitur edhe një videoklip.

 

View this post on Instagram

 

Next week / 1 Familje @metromusic_official @melodi.studio

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial) on

  “Vec Me Ty” titullohet projekti i fundit i artistit, të cilin e publikoi muajin e kaluar dhe deri tani në  Youtube numëron mbi 2 milionë klikime./21Media