2 Ton filloi xhirimet e klipit

2 Ton filloi xhirimet e klipit

Njëri ndër artistët më të dashur për publikun, 2 Ton po vjen me projektin e radhës. Artisti ka filluar xhirimet e klipit në Itali dhe këtë e bëri të ditur për fansat e tij përmes Instagramit, ku edhe solli sekuenca nga klipi i ri.

Siç paralajmëroi ai, videoprojekti do të publikohet së shpejti, transmeton rtv21.tv

 

View this post on Instagram

 

Very soon…

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial) on

“Nane” mban titullin kënga e tij paraprake që e publikoi më 10 janar. Kënga numëron mbi 2 milionë klikime në YouTube./21Media