Ted tregon aftësitë në futboll

Ted tregon aftësitë në futboll

Një djalë 2-vjeçar është i vendosur të bëhet David Beckham i ardhshëm pasi gëzon aftësi të jashtëzakonshme me top.

Ishte nëna e Ted, Daisy Webster, 28 vjeçe, nga Micheldever, Hampshire, ajo që ndau një video, ku shihet vogëlushi duke treguar një goditje të lirë drejt një lavatriçeje, para se të qëllonte cakun dhe të festonte arritjen.

Ndërkohë në pamje tjera, vogëlushi hodhi një goditje nga fundi i një korridori dhe befasisht fut topin në një rrjetë të një mini-koshi të basketbollit në dhomën e gjumit./21Media