Pas 4 muajsh, 2-vjecarja vazhdon të mendojë se ka takuar princeshën

Pas 4 muajsh, 2-vjecarja vazhdon të mendojë se ka takuar princeshën

Një vajzë e vogël 2 vjec ka parë një grua të veshur me fustanin e nusërisë në rrugë dhe ka menduar se është princeshë.

Shandance Robertson ishte duke u martuar me Scott në Ballard, një lagje e Seattle dhe dolën për të bërë disa fotografi.

Në atë moment, vajza e vogël ka vrapuar në drejtim të saj pasi mendoi se Shandance ishte princesha në kopertinën e librit të saj të preferuar ‘Gruaja me të bardha’.

Më pas, nusja i dhuroi një lule vogëlushes dhe bëri disa fotografi me të. Ngjarja ka ndodhur në shkurt ndërsa tani, pas 4 muajsh, 2-vjecarja vazhdon të mendojë se ka takuar princeshën.