Vokrri u kujtua nga pietet të lartë e me aktivitete të shumta

Vokrri u kujtua nga pietet të lartë e me aktivitete të shumta

Në dy vjetorin e vdekjes, futbollisti legjendar dhe presidenti historik i Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri,  u përkujtua nëpërmjet aktiviteteve të ndryshme. Me këtë rast u zbulua edhe baketa e shtatores së Vokrrit që pritet të ndërtohet para stadiumit që mban emrin e tij.(E pergaditi- Bajram SHALA)./21Media