Situata interesante dhe tejet qesharake

Situata interesante dhe tejet qesharake

Kupa Botërore është një ngjarje që bashkon miliarda njerëz në sajë të mbulimit të saj që arrin mbi 46% të popullsisë globale. Pasi çdo 4 vjet, futbolli bëhet fokusi i vëmendjes së të gjithëve!, përcjell rtv21.tv

Tifozët shprehin gëzim për ekipet e tyre me përkushtim të plotë, si në stadiumet ashtu edhe në mediat sociale. Nuk është çudi që gjatë turneut Interneti të ”mbytet” me imazhe të shumta që pasqyrojnë momente të shkëlqyera, lojtarë dhe emocionet që të gjithë do t’i kujtojnë!

Më poshtë ju sjellim disa imazhe qesharake të Kupës Botërore 2018./21Media

1. Kur Gjermania u eliminua shpejt

2. Ky moment thotë gjithçka rreth marrëdhënieve brenda ekipit rus

3. Neymar “reklamat” prerje flokësh”

4. Cila është poza juaj e preferuar yoga-s së ditës?

5. Kjo përkthehet në “Unë nuk jam i martuar”

6. Vëzhgimi i Kupës Botërore

7. Ushtria e pafund e tifozëve rusë

8. Pamja që doli nga Joachim Loewe kur Gjermania nuk u kualifikua

9. Portieri i plotfuqishëm rus në penallti me Spanjën

10. Fjalëkalimi i WI-FI-së i dikujt në anën e pasme të një lojtari futbolli

11. Kishte një aeroplan të veçantë që transportonte Gjermaninë në shtëpi

12. Si ndihen shumica e amerikanëve për Kupën e Botës

13. Disa tifozë ende e kishin parë Gjermaninë, por në një mënyrë tjetër

14. Tifozët iranianë patjetër duhej të merrnin rreziqe për të shkuar në turne

15. Dikush gjeti një foto të mbrojtjes së Argjentinës

16. Të gjitha kombet “e mëdha” të futbollit në rrugën e tyre për në shtëpi

17. Mbrojtja e Islandës në një foto

18. Kështu bota e pa ekipin e Egjiptit

19. Imazhe të gjalla të Ronaldos që mbanin Portugalinë

20. Panama tregon disa lëvizje valle gjatë lojës