Disa imazhe që ju kthejnë pas

Disa imazhe që ju kthejnë pas

Mosha nga 12 deri në 17 vjeç thonë që është mosha më delikate e fëmijëve, një fazë e njohur gjerësisht si “adoleshencë”, përcjell rtv21.tv

Ky tranzicion sjell emocione të pafundme dhe mësime argëtuese të jetës. Një prej tyre është që pavarësisht se çfarë ndodh, ju duhet të qëndroni të vërtetë në stilin tuaj … edhe nëse pendoheni plotësisht më vonë.

Më poshtë ju sjellim disa fotografi të bright side që ju kujtojnë se moda e adoleshencës nuk është gjë tjetër veçse eksperiment.

Fotografitë janë mjaft interesante dhe qesharake./21Media