“Baby I’m Jealous” mban titullin kënga më e re e Bebe Rexhës dhe reperes Doja Cat.

Artistet e publikuan këngën me videoklip më 09.10.2020, dhe duket se adhuruesit e tyre e mirëpritën këtë bashkëpunim.

Videoklipi i “Baby I’m Jealous” është klikuar mbi 20 milionë herë në YouTube.

Suksesin e ka ndarë me adhuruesit vetë ylli shqiptar në llogarinë e saj në Instagram./21Media

 

View this post on Instagram

 

Celebrating 20 million views of the Baby I’m jealous music video. Thank youuuuu

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on