Çifti janë fejuar në shtator

Çifti janë fejuar në shtator

Për dikë mosha nuk ka fare rëndësi në lidhjet e tyre të dashurisë, kështu ka vepruar edhe çfiti Australian.

Ashleigh Petrie, 23 vjeçare është martuar me gjyqtarin Rodney Higgins 60 vjeçar, i cili është baba i tri vjazave si dhe është gjysh, transmeton rtv21.tv

Çifti australian me diferencë në moshë më shumë se 40 vjet janë martuar pas një romance të shpejtë mes tyre.

“Nisi me një pëlqim të çastit dhe përfundoi me unazën në gisht. Dashuria e jetës sime më kërkoi të martohemi dhe unë thashë ‘po’. Jemi çifti më i lezetshëm në botë”, citohet të ketë thënë 23 vjeçarja.

Ndryshe çifti janë fejuar në gjatë një udhëtimi 10-ditor në Fixhi në Shtator. /21Media