Publikohet klipi i këngës së re

Publikohet klipi i këngës së re

Artisti i mirënjohur ferizajas, 2Ton para disa dite në versionin audio publikoi këngën “Wallahi Wallahi”, që erdhi në bashkëpunim me Boyat.  Kurse, sot kjo këngë është publikaur me videoklip.

Tekstin e këngës e kanë shkruar Tonic & Denk, Boyat dhe 2TON, kurse për muzikën dhe producimin është përkujdesur Boyat.

2Ton këtë vit solli projekte të shumta, të cilat morën miliona klikime në YouTube./21Media