2Ton me këngë të re

2Ton me këngë të re

Artisti i njohur, 2Ton ka vendosur që vitin 2020 ta fillojë me një projekt të ri, i cili do ketë një temë të veçantë.

Reperi ka bërë të ditur se këtë herë do sjellë një këngë kushtuar nënës, shkruan rtv21.tv

“Nanë” titullohet projekti i ri, i cili pritet të publikohet nesër.

 

View this post on Instagram

 

Nesër / Nane Beat : @roshandy_90

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial) on

Kujtojmë se, “Wallahi Wallahi” titullohet projekti i fundit muzikor nga 2Ton në bashkëpunim me Boyat. Kjo këngë u publikua në muajin dhjetor dhe deri tani në Youtube numëron mbi 2 milionë klikime. /21Media