Nesër publikohet klipi në ora 15:00

Nesër publikohet klipi në ora 15:00

Artisti i mirënjohur ferizajas, 2Ton sot publikoi këngën “Wallahi Wallahi”, që erdhi në bashkëpunim me Boyat. Kënga u publikua në të gjitha platformat vetëm në versionin audio, ndërkohë që reperi tregoi se klipi i këngës do të publikohet nesër, transmeton rtv21.tv

“Kënga është në dispozicion në Spotify dhe në të gjitha platformat tjera muzikore. Nesër do ta publikojmë videoklipin në ora 15:00”, shkroi reperi.

 

View this post on Instagram

 

The song is available on Spotify And all other online music platforms. Tomorrow we release the video at 15:00

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial) on

Dje artisti solli sekuenca nga klipi i veçantë, i cili po pritet me padurim nga fansat e tij.

 

View this post on Instagram

 

Very soon… Wallahi wallahi ft. @boyatofficial Video @m3vlo #worldwide

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial) on

2Ton këtë vit solli projekte të shumta, të cilat morën miliona klikime në YouTube./21Media