Kënga e re nga 2Ton

Kënga e re nga 2Ton

Artisti i njohur, 2Ton sapo ka publikuar publikoi këngën e tij të re, këtë herë reperi përmes këngës nënës, shkruan rtv21.tv

Për tekstin dhe muzikën e kënges është kujdesur vetë reperi, ndërsa beatin e bëri ROSH77. Kënga është publikuar në versionin audio.

Kujtojmë se, “Wallahi Wallahi” titullohet projekti i fundit muzikor nga 2Ton në bashkëpunim me Boyat. Kjo këngë u publikua në muajin dhjetor dhe deri tani në Youtube numëron mbi 2 milionë klikime. /21Media