Këngëtari i njohur, 2Ton sonte publikoi projektin e radhës.

“Gota” quhet kënga e re e artistit, të cilën e publikoi me videoklip, shkruan rtv21.tv

Për tekstin dhe muzikën e këngës është përkujdesur 2Ton, ndërsa Beat-i është bërë nga NEGO.

Ndërkaq, videoklipi është realizuar nga XL Films./21Media