Rep-artisti i njohur kosovar, 2Ton sot publikoi projektin e radhës.

“1 Familje” titullohet kënga e re e artistit, të cilën e lansoi me videoklip, shkruan rtv21.tv

Për tekstin dhe muzikën është përkujdesur 2Ton, ndërsa për beat, Ero.

Ndërkaq, videoklipi është realizuar nga Melodi Studio./21Media