194 raste të reja me koronavirus dhe 138 të shëruar.-Ramadani: Respektoni masat anti-covid të Qeverisë.-Zemaj: Do t’i rrisim kapacitetet shëndetësore

194 raste të reja me koronavirus dhe 138 të shëruar.-Ramadani: Respektoni masat anti-covid të Qeverisë.-Zemaj: Do t’i rrisim kapacitetet shëndetësore

Katër  pacientë me koronavirus kanë ndërruar jetë gjatë 24 orëve të fundit në vendin tone, duke e çuar numrin e viktimave nga ky virus në 196. U  konfirmuan edhe 194 raste të reja dhe 138  të shëruar nga 449 mostra./21Media