I dyshuari ende s'është kapur

I dyshuari ende s’është kapur

Katër persona u vranë nga shtënat në Kansas të dielën herët në mëngjes, sipas një shkrimi nga Departamenti i Policisë së qytetit Kansas (SHBA).

Gjithsej nëntë persona u qëlluan kur një i dyshuar hyri në një bar dhe filloi të shtënat, konfirmoi policia për CNN.

I dyshuari ende nuk është ndaluar, tha policia, shkruan CCN, përcjell rtv21.tv./21Media