Brenda 24 orëve të fundit në Kosovë janë shënuar 41 aksidente, njëri prej tyre me fatalitet, 22 me të lënduar dhe 18 me dëme materiale, shkruan rtv21.tv.

Gjithashtu Policia njofton se për 24 orët e fundit janë shqiptuar 1 mijë e 184 gjoba trafiku. Ndërsa, gjatë ditës së djeshme Policia  ka arrestuar 19 persona. /21Media