Në orën 14.54 në Shkup – Kanioni i Matkës, M. S. me disa persona të tjerë sulmuan fizikisht A.S. dhe A. S. ata gjithashtu përdorën armë zjarri.

Përleshja u ngrit në lidhje me lëvizjen e anijeve turistike që shkojnë drejt Shpellës.

Askush nuk është lënduar njoftojnë autoritetet. Rasti po hetohet nga MPB./TV21

Пукање на Матка

Пукање на Матка

Gepostet von TV21 am Samstag, 9. Mai 2020