Halle Berry mahnit fansat

Halle Berry mahnit fansat

Fituesja e çmimit Oscar, Halle Berry edhe në moshën 51-vjeçare duket fenomenale dhe për këtë shpesh binden edhe ndjekësit e saj në rrjetet shoqërore.

Në postimin e fundit ajo ka publikuar një fotografi ku duket me duar të hapura dhe veshje provokuese. “Kështu dukem kur dikush më thotë “po vij dhe po të sjellë kokoshka”, ka shkruar Halle dhe ka marrë shumë komente pozitive të fansave.

Njëri nga komentuesit ka shfaqur habinë se si Halle Berry duket sikur të jetë 20-vjeçare dhe jo pesëdhjetë./21Media

Halle Berry