S.W.A.T.: Under Siege ka shfaqur pamjet e para, që premtojnë shumë

S.W.A.T.: Under Siege ka shfaqur pamjet e para, që premtojnë shumë

Filmi i regjisorit Tony Giglio është një film i zhanreve aksion, krim dhe mister, që tenton të jetë i suksesshëm duke u mbështetur në aftësitë e yllit të aksionit dhe njohësit të arteve marciale Michael J. White, shkruan rtv21.tv.

Pëveç Michael J. White në rolet tjera kryesore paraqiten edhe Adrianne Palicki, Pascale Hutton, Ty Olsson e të tjerë.

Megjithëse filmi është kompletuar, ai nuk do të shfaqet për publikun deri me 1 gusht, por megjithatë pamjet e para kanë dalë qysh tani, e ato mund t’i ndiqni më poshtë:

/21Media