Një burrë nigerian i habiti të gjithë, pasi u paraqit në një dasmë me gjashtë gra shtatzëna. Ai po pretendon se është babai i të gjitha foshnjave.

Mike Eze-Nwalie Nwogu një njeri i famshëm popullor nigerian, thotë se ka gjashtë gra dhe mori pjesë në dasmën e aktorit Uchemba dhe Brunella Oscar të shtunën, kur postoi një fotografi ku shihet bashkë me gjashtë gra, transmeton rtv21.tv.

Veprimi i burrit habiti të gjithë, kështu duke u bërë kjo fotografi virale nëpër rrjetet sociale.

“Asnjë hile, ne thjeshtë po jetojmë jetën tonë më të mirë”, ka shkruar ai.

Eze-Nwalie Nwogu është i njohur si një donzhuan në Nigeri, ndërsa është treguar gjithnjë i hapur për marrëdhëniet e tij me femrat, edhe pse ka deklaruar se do të martohet vitin që vjen./21Media