Një 61 vjeçar ka vdekur në një motel në Gjakovë.

Rastin e ka konfirmuar për rtv21.tv, zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Gjakovës, Lumni Graishta.

Ai ka thënë se rasti është raportuar nga dëshmitarja femër, e cila është e moshës 21-vjeçare.

Ekipet mjekësore kanë dal në vendin e ngjarjes dhe kanë konstatuar vdekjen e viktimës.

Graishta ka bërë të ditur se trupi i pajetë është dërguar për obduksion, dhe se rasti është duke u hetuar./21Media