Një incident që ka ndodhur në autobusin e klubit gjerman ka bërë që loja e sotme të shtyhet

Një incident që ka ndodhur në autobusin e klubit gjerman ka bërë që loja e sotme të shtyhet

Ndeshja mes Zonjës së Vjetër dhe Katalunasve në kuadër të garës qerekfinale të Ligës së Kampionëve ka filluar në Juventus Stadium në Itali, por ndeshja e dytë që duhej të zhvillohej sonte është anuluar, shkruan rtv21.tv.

Ndeshja mes Borussia Dortmund dhe Monacos që do të duhej të zhvillohej në stadiumin e Dortmundit është shtyer pasi pas nj shpërthimi në autobusin e klubit është lënduar qendër mbrojtësi Marc Bartra. Presim për të kuptuar zyrtarisht orarin se kur do të zhvillohet kjo ndeshje./21Media