Këngëtarja që e imitoi Adelina Ismajlin

Këngëtarja që e imitoi Adelina Ismajlin

Po vazhdon spektakli i njohur në Shqipëri, YFSF (Your face sounds familiar), ku garuesit imitojnë artistët nga vendi por edhe mbarë bota.

Kësaj radhe, këngëtarja Flaka Krelani kishte përzgjedhur ta imitojë të ashtëquajturën, “Divën shqiptare”, Adelina Ismajlin, shkruan rtv21.tv

Nga fotografia dhe paraqitja e saj mund të shihni se Flaka ja arriti mjaft mirë të bëhet një “kopje” e Adelinës.

Më poshtë gjeni disa fotografi nga performanca e mbrëmshme e Flakës./21Media