Loci: Policia është në aksion Ismajli: Po gjobiten ata që s’po i respektojnë  masat

Loci: Policia është në aksion
Ismajli: Po gjobiten ata që s’po i respektojnë  masat

Tetë persona kanë vdekur nga koronavirusi në vendin tone, në 24 orët e fundit. Ndërsa janë konfirmuar edhe 181 raste të reja të infektimit me Covid-19 dhe 136 të shëruar.
Nëpër spitalet e Kosovës po mjekohen një numër i madh pacientësh me Covid-19, 327 prej tyre me okisgjenoterapi./21Media