Katy Perry dhe Miley Cyrus pjesë e listës

Katy Perry dhe Miley Cyrus pjesë e listës

Çdo javë revista “Vulture” rëndit këngët e reja që sipas tyre janë më të mirat e javës.

Në listën e kësaj jave të publikuar nga revista janë të përfshira nëntë këngë, përcjell rtv21.tv

Në këtë javë krahas artistëve të rinj që janë çdoherë pjesë e listës, janë edhe dy artistet me famë botërore: Katy Perry dhe Miley Cyrus./21Media

Ja cilat janë nëntë këngët e përfshira në listë:

Katy Perry, “Never Really Over”

Sufjan Stevens, “Love Yourself” dhe “With My Whole Heart”

Miley Cyrus, “D.R.E.A.M.”

Sleater-Kinney, “Hurry On Home”

The Voidz, “The Eternal Tao”

Swim Deep, “To Feel Good”

Burial, “Claustro”

King Princess, “Cheap Queen”