Kjo ishte përgjigjja e Fifit

Kjo ishte përgjigjja e Fifit

Edhe këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Filloreta Raçi – Fifi, nuk iu shpëtoi dot pyetjeve nga fusha e politikës. Fansat e saj shprehën interes ta dinë se a do të votojë Fifi në zgjedhjet e 6 tetorit, por artistja tha kategorikisht JO, transmeton rtv21.tv

Presidenti Hashim Thaçi ka marrё dje vendim për shpalljen e zgjedhjeve tё parakohshme për Kuvendin e Republikës sё Kosovës dhe ka caktuar ditën e diel, 6 tetor 2019, datë për mbajtjen e zgjedhjeve./21Media