A e dini sa kushtoi dasma e çiftit të ri mbretëror

Princi Harry dhe Meghan me dasmë mbretërore Dasma e Princit Harry dhe Meghan Markle këtë të shtunë mori vëmendjen e gjithë botës. Ceremonia martesore e çiftit mbretëror u realizua në Londër me kujdes dhe perfeksion … Continue reading A e dini sa kushtoi dasma e çiftit të ri mbretëror