Ai është emër mjaft i njohur dhe i dashur nga publiku. Për dekada me radhë ai ka arritur që të qëndrojë në skenë dhe të pëlqehet nga të gjitha gjenerata,

Bëhet fjalë për këngëtarin e mirënjohur shqiptar, Sinan Vllasaliun, i cili është i kërkuar jo vetëm në trojet shqiptare, por edhe në diasporë, shkruan rtv21.tv

Sinani si duket ka ndjerë nostalgji për rininë e tij, pasi që ai në Instagram, ka publikuar një fotografi kur ishte  i ri.

“Dmth, shumë moti”, është mbishkrimi që Sinani e la mbi fotografinë e pubulikuar në Instastory./21Media